Diagnostyka RTG

Tomografia komputerowa, pantomografia, RTG punktowe - Centrum Lardent

Diagnozuj i lecz zanim będzie za późno!

Tomografia komputerowa, diagnostyka RTG w Lardent

Oferujemy badania doskonałej jakości dzięki wykorzystaniu sprzętu najwyższej klasy oraz wsparciu algorytmów sztucznej inteligencji.

  •  Pantomografia
  •  Tomografia komputerowa szczęki / żuchwy
  •  Tomografia komputerowa zatok

Doskonała jakość badań

Gwarantujemy doskonałą jakość zarówno w obszarze diagnostyki 3D, jak i 2D.

Nasze zdjęcia radiologiczne cechują się wyjątkowo wysoką rozdzielczością - nawet do 75 mikronów, co pozwala lekarzom na znacznie dokładniejszą diagnozę Twoich potencjalnych problemów zdrowotnych.

Algorytmy AI pomagają nam w wykonaniu jak najlepszej jakości Twojego badania.

Bez umawiania wizyty!

 

Zapraszamy bezpośrednio w każdej chwili. Doświadcz bezproblemowego dostępu do najnowocześniejszych badań tomograficznych bez konieczności rezerwacji wizyty. Wpadnij kiedy tylko chcesz, aby skorzystać z szybkiego i dokładnego badania.


Bądź dumny ze swojego uśmiechu!

Wybierz dogodny dla siebie termin i umów się na wizytę.

Pantomografia

Po zabiegu Pacjent otrzymuje listę zaleceń dotyczącą postępowania, higieny i spożywania posiłków w najbliższych dniach po zabiegu. Każdy Pacjent zostaje również od razu umówiony na wizytę kontrolną.

Tomografia szczęki / żuchwy

Nieinwazyjna procedura obrazowania stomatologicznego, która pozwala na uzyskanie szczegółowych, przekrojowych obrazów 3D górnej (szczęki) i dolnej (żuchwy) szczęki.


Tomografia Zatok

 

Specjalistyczna procedura obrazowania rentgenowskiego, która dostarcza szczegółowe obrazy 3D anatomicznej struktury zatok oraz istniejących patologii. Zatoki to przestrzenie wypełnione powietrzem, znajdujące się w obrębie kości czaszki i twarzy, w tym zatoki czołowe, szczękowe, sitowe i klinowe.


Cennik

Diagnostyka

Pantomogram

80 zł

RTG punktowy

40 zł

Tomografia mikro

130 zł

Tomografia szczęki

280 zł

Tomografia żuchwy

280 zł

Tomografia zatok

350 zł

Zobacz cennik Diagnostyki

Zapraszamy do Centrum Stomatologii i Laryngologii LARDENT w Krakowie na konsultację stomatologiczną oraz wybielanie zębów!

W naszym Centrum Stomatologii i Laryngologii LARDENT gwarantujemy satysfakcjonujące efekty wybielania zębów przy zastosowaniu trzech profesjonalnych metod. Przyjdź do Centrum Stomatologii i Laryngologii LARDENT. Zapewniamy opiekę doświadczonego lekarza stomatologa. Dbamy o komfort i bezpieczeństwo Pacjenta na każdym etapie leczenia. Serdecznie zapraszamy do naszych gabinetów stomatologicznych.

Umów wizytę Nasze gabinety

FAQ – najczęściej zadawane pytania