Stomatologia zachowawcza w Krakowie

Przeglądy stomatologiczne i leczenie

Zapobiegamy próchnicy i leczymy ubytki

Możliwości leczenia w Krakowie

Stomatologia zachowawcza skupia się na walce z najczęstszą chorobą zębów – próchnicą. Naszym celem jest zapobieganie próchnicy oraz leczenie jej objawów, takich jak demineralizacja szkliwa czy ubytki, przy zastosowaniu mało inwazyjnych metod. Im bardziej zaawansowane stadium choroby, tym bardziej skomplikowanych zabiegów wymaga.


Dlaczego warto dbać o profilaktykę?

Zapobieganie próchnicy to niewielki wysiłek, który przynosi ogromne korzyści. Oto trzy powody, dla których warto dbać o higienę jamy ustnej:

  • Ochrona przed dyskomfortem i bólem: Nawet jeden chory ząb może stać się poważnym problemem. Nieleczony może prowadzić do zapalenia ozębnej, powodując obrzęk i silny ból. Ponadto może przenieść próchnicę na zdrowe zęby.
  • Oszczędność finansowa: Dbanie o zęby na etapie profilaktyki czy drobnych ubytków próchniczych nie jest kosztowne. Jednak bez podjęcia działań we właściwym momencie, próchnica może wymagać droższej interwencji endodonty czy chirurga.
  • Nieleczona próchnica zębów może prowadzić nie tylko do nieestetycznego wyglądu uzębienia, ale również do konieczności usunięcia chorych zębów. Ważne jest, aby dbać o higienę jamy ustnej, aby zapobiec rozwoju próchnicy i innych problemów zębowych.

Leczenie zachowawcze w Lardent Kraków

W Centrum Stomatologii Lardent Kraków przygotujemy dla Ciebie indywidualny plan leczenia zębów, dopasowany do stanu Twojego uzębienia i wymagań. Na podstawie badania jamy ustnej oraz wywiadu dentystycznego opracujemy strategię walki z próchnicą i leczenia ubytków, dzięki czemu Twoje zęby będą zdrowe. Odwiedź nas i przekonaj się, że leczenie zębów może być bezbolesne i skuteczne.


Bądź dumny ze swojego uśmiechu!

Wybierz dogodny dla siebie termin i umów się na wizytę.

Cennik

Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza skupia się na walce z najczęstszą chorobą zębów – próchnicą. Naszym celem jest zapobieganie próchnicy oraz leczenie jej objawów, takich jak demineralizacja szkliwa czy ubytki, przy zastosowaniu mało inwazyjnych metod.

Przegląd – badanie jamy ustnej

100 zł

Pełny przegląd z planem leczenia (z badaniem kamerą wewnątrzustną)

200 zł

Wypełnienie zęba

310 - 390 zł

Wypełnienie zęba mlecznego

220 zł

Znieczulenie komputerowe

60 zł

Znieczulenie

50 zł

Odbudowa zęba na wkładzie z włókna szklanego

600 - 700 zł

Wizyta adaptacyjna dla dzieci

150 zł

RTG punktowe, cyfrowe

50 zł

Pantomografia

90 zł

Zobacz cennik Stomatologii zachowawczej

Zapraszamy do Centrum Stomatologii i Laryngologii LARDENT w Krakowie na konsultację stomatologiczną oraz wybielanie zębów!

W naszym Centrum Stomatologii i Laryngologii LARDENT w Krakowie gwarantujemy satysfakcjonujące efekty wybielania zębów przy zastosowaniu trzech profesjonalnych metod. Przyjdź do Centrum Stomatologii i Laryngologii LARDENT. Zapewniamy opiekę doświadczonego lekarza stomatologa. Dbamy o komfort i bezpieczeństwo Pacjenta na każdym etapie leczenia. Serdecznie zapraszamy do naszych gabinetów stomatologicznych.

Umów wizytę Nasze gabinety

FAQ – najczęściej zadawane pytania