Leczenie na raty

Stomatolog na raty - MediRaty Kraków

Zdrowie jest najważniejsze w naszym życiu, a problemów zdrowotnych nie można bagatelizować. Zdarzają się sytuacje, w których niezwłocznie należy udać się do lekarza specjalisty w prywatnej przychodni, aby uzyskać szybką profesjonalną poradę lub skorzystać z zabiegu medycznego. W Centrum Medycznym Lardent w Zielonkach wprowadziliśmy możliwość skorzystania z Kredytu Medycznego MediRaty, dzięki któremu leczenie będzie dużo prostsze i nie nadwyrężymy naszego domowego budżetu. MediRaty to sprawdzony system finansowania dedykowany dla branży medycznej. Jak to wygląda? My leczymy Cię od razu, a Ty płacisz w ratach za wykonane usługi. Obecnie dostępne są trzy okresy spłaty kredytu: 12, 24 i 36 miesięcy. Raty dostosowywane są do możliwości Pacjenta.

FAQ – najczęściej zadawane pytania


Czym różnią się MediRaty od pożyczek bankowych?
MediRaty to usługa finansowa przeznaczona wyłącznie dla branży medycznej i kosmetologicznej. MediRatami możesz sfinansować 100% kosztów leczenia w Centrum Medycznym Lardent w Zielonkach. Z MediRatami zapłacisz za zabiegi i wizyty w naszym gabinecie stomatologicznym w Zielonkach oraz za wizyty i zabiegi laryngologiczne w naszym gabinecie laryngologicznym w Zielonkach. Nie potrzebujesz wkładu własnego, który w niektórych bankach jest konieczny do uzyskania finansowania.

Czy MediRaty są bezpieczną formą finansowania?
Oczywiście, że tak! W Centrum Medycznym Lardent w Zielonkach w bezpieczny sposób skorzystasz z MediRat. Treść umów jest w pełni zgodna z Ustawą z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (DzU z 2011 r. Nr 126, poz. 715, z późn. zm.). Medical Finance Group SA istnieje na rynku od 2010 roku. Ma ponad 7000 klinik partnerskich i z każdym miesiącem przybywają kolejne.

Jakie dokumenty są potrzebne?
W zależności od formy zatrudnienia Pacjenta/pożyczkobiorcy wymagane są różne dokumenty. Zwykle jest to dowód osobisty i samodzielnie wygenerowana historia operacji z rachunku bankowego za 3 ostatnie miesiące.