Wybielanie zębów Zielonki

Wybielanie zębów - świadczone usługi w Zielonkach

W Centrum Medycznym LARDENT w Zielonkach zadbamy o Twój uśmiech. Piękny i zdrowy uśmiech to ważny aspekt w życiu każdego z nas. Stosujemy kilka skutecznych metod wybielania zębów. Oferujemy wybielanie zębów metodą klasyczną, metodę wykorzystującą profesjonalne nakładki wybielające oraz nowoczesny system wybielania zębów Prevdent. Zapraszamy na zabieg wybielania zębów do naszego Centrum Medycznego LARDENT w Zielonkach. Nasz wykwalifikowany zespół zadba o Twój biały uśmiech na każdym etapie zabiegu.

Wybielanie zębów systemem Prevdent w gabinecie w Zielonkach

W Centrum Medycznym LARDENT w Zielonkach dostępna jest również metoda wybielania zębów systemem Prevdent. Jest to zabieg, w trakcie którego wykorzystywany jest specjalny preparat zawierający nadtlenek wodoru oraz nanohydroksyapatyt, czyli główny składnik szkliwa. Sam zabieg wykonywany jest jednorazowo przez lekarza stomatologa lub wykwalifikowaną higienistkę stomatologiczną i trwa około 2,5 godziny. W trakcie zabiegu wytwarzana jest piana, która wnika do kanalików zębinowych i w efekcie wybiela zęby oraz dodatkowo odbudowuje szkliwo i co za tym idzie minimalizuje nadwrażliwość zębów. Warto pamiętać, że uzyskanymi po wybielaniu efektami można cieszyć się przez 2-3 lata pod warunkiem przestrzegania zaleceń lekarza. Po zakończonym zabiegu istotne jest utrzymanie tzw. “białej diety” niezawierającej barwników takich jak kawa, czerwone wino itd.


Nakładkowe wybielanie zębów w gabinecie w Zielonkach

Proces wybielania nakładkowego trwa dłużej, ale uzyskane efekty są bardzo zadowalające i utrzymują się od dwóch do trzech lat. Jest to dość mocno rozpowszechniona metoda wybielania zębów, ponieważ zabieg wykonuje się samodzielnie w domu. Wszystko rozpoczyna się od wykonania pod okiem specjalisty specjalnej nakładki, do której aplikowany jest specjalistyczny żel wybielający. Pacjent zostaje poinformowany jak powinien stosować preparat wybielający. Cykl wybielania nakładkowego trwa ok. 2-3 tygodni. Metoda ta jest bezpieczna, efektywna i przewidywalna.

Wybielanie gabinetowe metodą klasyczną w gabinecie w Zielonkach

W Centrum Medycznym LARDENT w Zielonkach wykonujemy m.in. wybielanie zębów metodą klasyczną. Wybielanie to wykonywane jest przez specjalistę - lekarza stomatologa lub wykwalifikowaną higienistkę stomatologiczną. Metoda ta zapewnia szybkie i profesjonalne wybielanie zębów. Podczas jednorazowego zabiegu, zęby mogą zostać wybielone o 7-8 odcieni w skali VITA. Wybielanie zębów tą metodą polega na zastosowaniu stężonego żelu wybielającego i aktywowaniu go źródłem światła (np. lampą LED, lampą halogenową czy laserem). Zabieg trwa około dwóch godzin i efekt widoczny jest już bezpośrednio po zabiegu. Wybielanie gabinetowe nie daje efektów na stałe, lecz jest skuteczną i bezpieczną metodą uzyskania białego uśmiechu. Istotne jest utrzymanie tzw. “białej diety” przez dwa tygodnie po zabiegu w celu ustabilizowania kolorytu zębów.


Bądź dumny ze swojego uśmiechu!

Wybierz dogodny dla siebie termin i umów się na wizytę.

Cennik

Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna koncentruje się na poprawie estetyki uśmiechu i wyglądu twarzy. Zabiegi umożliwiają skuteczną redukcję przebarwień na powierzchni szkliwa, rozjaśnienie naturalnego koloru zębów oraz precyzyjną korektę ich kształtu.

Wybielanie nakładkowe

1000 zł

Wybielanie laserowe

1400 zł

Wybielanie Prevdent

1750 zł

Wybielanie wewnątrz kanałowe
(martwych zębów)

150 zł
za wizytę

Bonding / Licówka kompozytowa

600 zł

Zobacz cennik Stomatologii Estetycznej

Zapraszamy do Centrum Stomatologii i Laryngologii LARDENT w Krakowie na konsultację stomatologiczną oraz wybielanie zębów!

W naszym Centrum Stomatologii i Laryngologii LARDENT gwarantujemy satysfakcjonujące efekty wybielania zębów przy zastosowaniu trzech profesjonalnych metod. Przyjdź do Centrum Stomatologii i Laryngologii LARDENT. Zapewniamy opiekę doświadczonego lekarza stomatologa. Dbamy o komfort i bezpieczeństwo Pacjenta na każdym etapie leczenia. Serdecznie zapraszamy do naszych gabinetów stomatologicznych.

Umów wizytę Nasze gabinety

FAQ – najczęściej zadawane pytania


Jaka metoda wybielania zębów jest najlepsza?

Jak przygotować zęby do wybielania?