Lardent is a comprehensive Medical Center

The combination of key specializations allows us to ensure exceptional service quality.

See the transformations
of our patients

See

Przed 1Po 1

Professional team and modern technologies

We use modern technologies and collaborate with the best specialists in their fields. The result is excellent treatment quality using top-class materials.

Our team

Family atmosphere, empathy, and respect for the patient

Lardent is a family company, our goal is to take care of the patient and their comfort. We build these values through sincerity and close relationships that accompany us every day.


Be proud of your smile!

Choose a convenient time and schedule your visit.

Care for our patients

We approach each patient individually, trying our best to meet their needs. The patient actively participates both in planning and in the entire treatment process so that they can understand its course and the expected final effect.

Zielonki office Kraków office


Amenities for our patients

See what they say about us

 • Renata
  star star star star star
  5.0
  Miejsce profesjonalne w każdym calu, załoga pełna empatii, wspierająca, z doskonałym zapleczem diagnostycznym, wszystko jest tłumaczone w sposób jasny i dokładny, prawdziwi pasjonaci - jestem pod wielkim wrażeniem ich wiedzy i zaangażowania. Serdecznie polecam zarówno higienizację u genialnej Pani Katarzyny jak i wizyty u doktora Mateusza.
 • S
  star star star star star
  5.0
  W Lardent centrum medycznym miałam wykonywany całościowy pakiet higienizacji zębów (usunięcie kamienia+ piaskowanie+ fluoryzację). Sam zabieg był bezbolesny i przeprowadzony w bardzo przyjaznej atmosferze. Pani wykonująca zabieg była miła i konkretna, interesowała się moim komfortem oraz na bieżąco informowała mnie o jej kolejnych działaniach, dzięki czemu czułam, że jestem w dobrych rękach! Na koniec uzyskałam szczegółowe informacje jak należy postępować z zębami po zabiegu oraz wskazówki jak lepiej zadbać o higienę jamy ustnej - co jest dla mnie ogromnym atutem. Uzyskałam również wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania.
 • Wojciech
  star star star star star
  5.0
  Moja przygoda z LARDENT zaczęła się rok temu i trwa do dziś. To, co mnie urzekło, to profesjonalna obsługa, wysoce wykwalifikowany personel medyczny i co uważam za największy plus, to ludzkie podejście połączone z domowa atmosferą.
 • Joanna
  star star star star star
  5.0
  Chodzimy całą rodziną. Nawet mój 19 miesięczny synek był na lakierowaniu ząbków i konsultacji więc można śmiało przyjść z dzieckiem do dr. Szlachetki. Bardzo wysoka jakość usług, kulturalny personel, zespół wzbudza zaufanie. Nie martwię się o leczenie.
 • Anna
  star star star star star
  5.0
  Z czystym sumieniem polecam usługi dentystyczne w tym miejscu. W szczególności Pana Mateusza Jendrulka, który nie tylko jest świetnym dentystą ale również bardzo miłym i empatycznym człowiekiem (co do tej pory wydawało mi się rzadkie w tym zawodzie). Po wielu latach strachu przed dentystami i poprzednich złych doświadczeniach w końcu przestałam się bać. Wspaniałe, nowoczesne i przyjazne dla pacjenta miejsce ze świetnym personelem!
 • Łukasz
  star star star star star
  5.0
  Polecam gabinet LARDENT! Jestem bardzo zadowolony ze wszystkich wizyt. Lekarze byli bardzo profesjonalni, wszystko zostało mi wytłumaczone przed wizytą, jak również po, przedstawione w konkretny i zrozumiały sposób. Leczenie przebiegało komfortowo, a przede wszystkim bezboleśnie. W 100% polecam także higienizację oraz wybielanie zębów u Pani Kingi, obie usługi były wykonane na najwyższym poziomie i w bardzo miłej atmosferze. Wybielanie systemem Prevdent w moim przypadku dało efekt o 3 odcienie bielszych zebów, różnica jest naprawdę ogromna.
 • Dawid
  star star star star star
  5.0
  Bardzo dobra klinika dentystyczna. Jestem w trakcie leczenia zębów u Pani dr. Kliś. Wszystkie zabiegi są bezbolesne i komfortowe. Zęby są leczone bardzo dokładnie, nawet gdy trzeba poświęcić parę wizyt na jednego zęba. Nie ma leczenia jak w niektórych gabinetach czyli zaklejania zębów byle jak. Bo póżniej skutki są opłakane, przerobiłem to na sobie. Gorąco polecam każdemu kto chce porządnie wyleczyć zęby! ( innych stomatologów tej kliniki nie znam, więc mogę polecić na 100% dr. Karolinę Kliś)
 • Jan
  star star star star star
  5.0
  Po 4 latach, od pierwszej wizyty, mogę z pełnym przekonaniem dać 5 gwiazdek i polecić Lardent. Nieważne, czy to przegląd, higienizacja, czy łatanie dziur. Zawsze miła i pomocna obsługa (nawet przy nagłych zmianach terminów wizyt z moje strony). Personel medyczny na najwyższym poziomie, zawsze dbano o mój komfort podczas zabiegów. Brak „naciągania” na zabiegi, z którymi można jeszcze bezpiecznie poczekać - ludzkie podejście. Do tego, samo centrum bardzo schludne i nowoczesne. Duży plus za podążanie z duchem czasu, na przykład system umawiania i potwierdzania wizyt (automatycznie wrzuca termin w kalendarz), czy dokumentacja elektroniczna. Polecam!
 • Monika
  star star star star star
  5.0
  Placówka funkcjonuje wzorowo. Panie na recepcji przemiłe i zawsze pomocne. Pan dr Marcin Mochocki jest bez wątpienia najlepszym laryngologiem z jakim miałam do czynienia. Zarówno jego ogromna wiedza jak i podejście do pacjenta zasługują na uznanie. Kilkukrotnie bardzo skutecznie podreperował moje zatoki , jak również przeprowadził zabieg prostowania przegrody nosowej, oraz korekty małżowin nosowych i podniebienia. Profesjonalizm w każdym calu. A do tego jest bardzo taktowny, kulturalny, sympatyczny, elokwentny - bardzo lubię z nim rozmawiać.
 • Łukasz
  star star star star star
  5.0
  Zdecydowanie polecam. Krótkie terminy, fachowa obsługa oraz leczenie. Już 3-krotnie uratowano mi zęba przed leczeniem kanałowym, wszystko bezboleśnie i profesjonalnie. Co ważne, honorują ubezpieczenie medyczne Allianz. Dobra lokalizacja, dobry dojazd, w środku ładnie i przytulnie.