Implantologia w Krakowie

Implanty zębów - Centrum Lardent

Odzyskaj utracony uśmiech!

Wskazania do leczenia implantami

Implanty są najlepszym rozwiązaniem dla osób, które utraciły zęby na skutek urazów, próchnicy, czy chorób przyzębia. Utrata nawet jednego zęba prowadzi do zmiany ustawienia zębów sąsiednich do utraconego i dalszych zmian w przeciwstawnym łuku zębowym. W dłuższym okresie prowadzi to do przeciążenia uzębienia, a w efekcie np. do rozchwiania zdrowych zębów i ich nieprawidłowego ułożenia.


Możliwości leczenia w Krakowie

Implanty zębów pozwalają na odbudowę pełnego uśmiechu. Z powodzeniem stosujemy ten rodzaj leczenia również u Pacjentów bezzębnych, przywracając im radość i komfort w codziennym życiu.


Korzyści leczenia implantologicznego

Korzyści z tego leczenia możemy podzielić na dwie grupy: zewnętrzne i wewnętrzne.

  • Zewnętrzną korzyścią jest piękny i zdrowy uśmiech bez żadnych braków w uzębieniu.
  • Wewnętrzną korzyścią jest przywrócenie Pacjentom zdrowia poprzez zapobieganie postępującym negatywnym następstwom utraty zębów i przywrócenie prawidłowej funkcji żucia.

Zabieg

Bezbolesny zabieg wszczepiania implantów stomatologicznych zawsze przeprowadzamy w znieczuleniu, aby zapewnić naszym Pacjentom komfort. Zabieg implantologiczny składa się z dwóch etapów - pierwszy to wszczepienie wysokiej jakości, tytanowej śruby implantologicznej do części kostnej, a drugi to część protetyczna.


Bądź dumny ze swojego uśmiechu!

Wybierz dogodny dla siebie termin i umów się na wizytę.

Postępowanie po zabiegu

Po zabiegu Pacjent otrzymuje listę zaleceń dotyczącą postępowania, higieny i spożywania posiłków w najbliższych dniach po zabiegu. Każdy Pacjent zostaje również od razu umówiony na wizytę kontrolną.

Odbudowa koron zębów w Krakowie

Po wgojeniu się implantu przystępuje się do tzw. części protetycznej, tj. odbudowy koron zębów – czyli tego co widać na zewnątrz.


Cennik

Implantologia

Implanty zębów pozwalają na odbudowę pełnego uśmiechu. Z powodzeniem stosujemy ten rodzaj leczenia również u Pacjentów bezzębnych, przywracając im radość i komfort w codziennym życiu.

Konsultacja implantologiczna

300 zł

Wprowadzenie implantu

od 3200 zł

Sinus-Lift

od 3000 zł

Odbudowa kości

od 1500 zł

Zobacz cennik Implantologii

Zapraszamy do Centrum Stomatologii i Laryngologii LARDENT w Krakowie na konsultację stomatologiczną oraz wybielanie zębów!

W naszym Centrum Stomatologii i Laryngologii LARDENT Kraków gwarantujemy satysfakcjonujące efekty wybielania zębów przy zastosowaniu trzech profesjonalnych metod. Przyjdź do Centrum Stomatologii i Laryngologii LARDENT w Krakowie. Zapewniamy opiekę doświadczonego lekarza stomatologa. Dbamy o komfort i bezpieczeństwo Pacjenta na każdym etapie leczenia. Serdecznie zapraszamy do naszych gabinetów stomatologicznych.

Umów wizytę Nasze gabinety

FAQ – najczęściej zadawane pytania


Jak długo trwa proces gojenia po wszczepieniu implantu?
Proces gojenia po wszczepieniu implantu zależy od indywidualnych cech organizmu pacjenta, ale zazwyczaj trwa od kilku tygodni do kilku miesięcy.

Czy wszczepienie implantu jest procedurą bezpieczną?
Wszczepienie implantu jest bezpiecznym zabiegiem, który jest wykonywany przez doświadczonego specjalistę. Zawsze jednak istnieje ryzyko powikłań, które są jednak minimalne i zazwyczaj łatwe do leczenia.

Czy wszczepienie implantu jest bolesne?
Zabieg wszczepiania implantu odbywa się pod znieczuleniem, dzięki czemu jest bezbolesny. Po zabiegu mogą wystąpić niewielkie dolegliwości, które zazwyczaj ustępują po kilku dniach.

Jakie są możliwe powikłania po wszczepieniu implantu?
Wszelkie powikłania są niezmiernie rzadkie, ale mogą obejmować infekcje, uszkodzenie nerwów lub problemy z gojeniem się. Zawsze zalecamy pacjentom, aby skontaktowali się z nami, jeśli mają jakiekolwiek obawy po zabiegu.