Leczenie protetyczne w Centrum Lardent przywraca zdrowy i piękny uśmiech naszym Pacjentom.

Wskazania do leczenia

Wbrew pozorom utrata nawet niewielkiego fragmentu zęba zmienia warunki zgryzowe w jamie ustnej. Braki w uzębieniu prowadzą do przesunięć i przechyleń pozostałych, nawet zdrowych, zębów, uszkodzeniom ulegają więc kolejne zęby. Zaczynają występować przeciążenia i nieosiowe obciążenia zgryzowe wpływając niekorzystnie na zadowolenie z uśmiechu Pacjenta.


Możliwości leczenia

Każde uzębienie i każdy Pacjent jest inny, wobec czego stosuje się różne uzupełnienia: stałe (korony, mosty, licówki porcelanowe, wkłady i nakłady), ruchome (protezy szkieletowe, akrylowe) oraz prace kombinowane (np. protezy na zasuwach, teleskopach).


Uzupełnienia protetyczne

Celem każdego leczenia jest przywrócenie Pacjentowi zdrowia, w przypadku leczenia protetycznego jest to przywrócenie prawidłowej funkcji żucia, mówienia oraz estetycznego uśmiechu. W naszym Centrum Stomatologii i Laryngologii zapewniamy najwyższą estetykę wykonywanych prac protetycznych, dzięki czemu osiągamy naturalny wygląd koron oraz odtwarzamy piękny i estetyczny uśmiech.

Nasza oferta

W Centrum Stomatologii i Laryngologii LARDENT w Krakowie oferujemy pełny zakres leczenia protetycznego obejmującego uzupełnienia stałe, ruchome oraz prace kombinowane. Nasze leczenie ma na celu odtworzenie prawidłowych warunków zgryzowych w jamie ustnej, prowadzących do zadowolenia z uśmiechu naszych Pacjentów. Gwarantujemy Pacjentowi wykonanie estetycznej licówki oraz pełnoceramiczną koronę. Dzięki współpracy z doświadczonymi laboratoriami techniki dentystycznej zapewniamy naszym Pacjentom najwyższą jakość wykorzystywanych materiałów, precyzję wykonanych prac oraz idealny efekt estetyczny.
W naszym Centrum Stomatologii i Laryngologii LARDENT w Krakowie oferujemy nowoczesne rozwiązania protetyczne i implantoprotetyczne, m.in.:


  • Korony i mosty na zębach własnych i implantach,
  • Licówki ceramiczne,
  • Protezy szkieletowe,
  • Protezy na implantach,
  • Protezy akrylowe częściowe lub całkowite.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Umów się na wizytę

Umów wizytę

Cennik

Protetyka

Konsultacja protetyczna

150 zł

Korona licowana porcelanowa na stopie bezniklowym

1200 zł

Licówka porcelanowa

1800 - 2000 zł

Korona pełnoceramiczna

1800 - 2000 zł

Korona na cyrkonie

2000 zł

Proteza akrylowa

1200 zł

Podścielenie protezy

350 zł

Proteza szkieletowa / proteza na płycie metalowej / szynoproteza

od 2000 zł

Overlay / Inlay / Endokorona kompozytowa wzmocniona włóknem szklanym

od 900 zł

Overlay / Inlay ceramiczny

1400 zł

Wkład koronowo-korzeniowy lany

450 zł

Szyna relaksacyjna akrylowa

550 - 600 zł

Osadzenie odcementowanej korony

200 zł

Zdjęcie nieszczelnej korony

180 zł

Zapraszamy do Centrum Stomatologii i Laryngologii LARDENT w Krakowie na konsultację protetyczną!


Chcesz odtworzyć brakujące lub uszkodzone zęby oraz poprawić wygląd Twojego uśmiechu? Przyjdź do Centrum Stomatologii i Laryngologii LARDENT w Krakowie. Zapewniamy opiekę doświadczonego lekarza specjalisty protetyki stomatologicznej. Gwarantujemy bezbolesne i bezpieczne leczenie zębów oparte na najnowszych rozwiązaniach i sprzęcie najwyższej jakości. Dbamy o komfort Pacjenta na każdym etapie prowadzonych czynności. Zapewniamy korony i licówki zębów w Krakowie na najwyższym poziomie w konkurencyjnych cenach. Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego przy ul. Ślicznej 34b/U4.

Centrum Medyczne
Lardent Zielonki

ikona czas

pon – pt: 9.00 – 20.00

ikona bus

Najbliższe przystanki:
Glogera Granica Miasta (nż)

Centrum Stomatologii
Lardent Kraków

ikona czas

pon – pt: 9.00 – 20.00

ikona bus

Najbliższe przystanki:
Tauron Arena Kraków Wieczysta, Meissnera

Umów wizytę