Laryngolog w Zielonkach

Laryngologia - świadczone usługi w Zielonkach

W Centrum Medycznym Lardent nasz zespół lekarzy laryngologii przeprowadza diagnostykę i leczenie w zakresie schorzeń laryngologicznych w Zielonkach dla pacjentów dorosłych oraz dzieci. Świadczymy pełną gamę zabiegów laryngologicznych w Zielonkach w znieczuleniu ogólnym m.in. usunięcie migdałka gardłowego, plastyczna operacja przegrody nosowej czy operacje ślinianek oraz zabiegi w znieczuleniu miejscowym takie jak podcięcie wędzidełka, wargi lub języka, elektrokoagulacja naczyń nosa, punkcja zatok i inne. Dodatkowo nasza przychodnia laryngologiczna w Zielonkach wykonuje badania laryngologiczne endoskopowe oraz fibroskopowe przy użyciu nowoczesnego sprzętu medycznego.

Przychodnia laryngologiczna - najwyższa jakość świadczonych usług

Nasza przychodnia laryngologiczna w Zielonkach zatrudnia lekarzy laryngologów oraz doktorów nauk medycznych specjalizujących się w otolaryngologii, diagnostyce endoskopowej oraz leczeniu chorób nosa, zatok i krtani. Do leczenia i diagnostyki wykorzystujemy nowoczesny sprzęt medyczny wysokiej klasy. Nasi lekarze laryngolodzy w Zielonkach stawiają w swojej pracy na indywidualne i przyjazne podejście do każdego Pacjenta. Każdy, kto odwiedzi przychodnię laryngologiczną w Zielonkach, może liczyć na wsparcie naszych lekarzy w całym procesie leczenia i profesjonalną diagnozę oraz wykonane na najwyższym poziomie badania i zabiegi laryngologiczne. Lekarze laryngolodzy przyjmujący w naszym Centrum Medycznym w Zielonkach nieustannie poszerzają swoją wiedzę i umiejętności biorąc udział w szkoleniach i konferencjach.


Twój laryngolog w Zielonkach na wyciągnięcie ręki

Jesteśmy na wyciągnięcie ręki dla mieszkańców Zielonek, Krakowa i okolic. Dzięki dobrej komunikacji miejskiej w szybki sposób można dotrzeć do naszego Centrum Medycznego w Zielonkach przy ulicy Krakowskie Przedmieście 12. Najbliższy przystanek to Glogera Granica Miasta (na żądanie). Pozwala to na sprawną komunikację z dzielnicami Krakowa takimi jak: Bronowice, Azory, Prądnik Czerwony i Biały oraz z okolicznymi miejscowościami.


Bądź dumny ze swojego uśmiechu!

Wybierz dogodny dla siebie termin i umów się na wizytę.

Cennik

Laryngologia

Konsultacja Laryngologiczna
badanie endoskopowe w cenie wizyty

300 zł
350 zł w przypadku wizyt w soboty

Płukanie uszu

w ramach konsultacji

Postępowanie zachowawcze w krwawieniu z nosa

w ramach konsultacji

Usunięcie ciała obcego z gardła wraz z konsultacją

w ramach konsultacji

Usunięcie ciała obcego z nosa wraz z konsultacją

w ramach konsultacji

Usunięcie ciała obcego z ucha wraz z konsultacją

w ramach konsultacji

Tympanometria

w ramach konsultacji

Przedmuchanie trąbki słuchowej

20 zł

Punkcja zatok jednostronna

450 zł

Punkcja zatok dwustronna

700 zł

Opatrunek uszny z lekiem

50 zł

Korekta wędzidełka języka/wargi górnej

500 zł

Elektrokoagulacja krwawiących naczyń nosa

450 zł

Plastyka podniebienia miękkiego przy użyciu RF

850 zł

Plastyka muszli nosowych przy użyciu RF

800 zł

Zobacz cennik Laryngologii

Zapraszamy do Centrum Stomatologii i Laryngologii LARDENT w Krakowie na konsultację stomatologiczną oraz wybielanie zębów!

W naszym Centrum Stomatologii i Laryngologii LARDENT gwarantujemy satysfakcjonujące efekty wybielania zębów przy zastosowaniu trzech profesjonalnych metod. Przyjdź do Centrum Stomatologii i Laryngologii LARDENT. Zapewniamy opiekę doświadczonego lekarza stomatologa. Dbamy o komfort i bezpieczeństwo Pacjenta na każdym etapie leczenia. Serdecznie zapraszamy do naszych gabinetów stomatologicznych.

Umów wizytę Nasze gabinety

FAQ – najczęściej zadawane pytania


Na czym polega badanie słuchu w przychodni laryngologicznej w Zielonkach?

Jak dbać o higienę uszu?

Czy podczas konsultacji laryngologicznej są wykonywane jakieś zabiegi lub badania?