Stomatologia estetyczna w Krakowie

Zadbaj o swój piękny uśmiech

Popraw wygląd swoich zębów i bądź dumny ze swojego uśmiechu!

Możliwości leczenia w Krakowie

Czy nie jesteś zadowolony z wyglądu swojego uśmiechu? Nasz zespół doświadczonych stomatologów specjalistów w Krakowie pomoże Ci bezpiecznie odmienić go w błyskawiczny sposób

Stomatologia estetyczna koncentruje się na poprawie estetyki uśmiechu i wyglądu twarzy. Zabiegi umożliwiają skuteczną redukcję przebarwień na powierzchni szkliwa, rozjaśnienie naturalnego koloru zębów oraz precyzyjną korektę ich kształtu. Dzięki tym precyzyjnym interwencjom pacjenci odczuwają zwiększony komfort i wzmacniają swoje poczucie pewności siebie.


Dlaczego warto zdecydować się na zabiegi stomatologii estetycznej w Lardent?

  • Przywróć naturalne piękno swojego uśmiechu
    Zabiegi stomatologii estetycznej w Lardent Kraków umożliwiają przywrócenie naturalnego piękna Twojego uśmiechu. Bez względu na to, czy masz przebarwione zęby, nierówności w kształcie czy inne niedoskonałości, nasi specjaliści zadbają o to, aby Twój uśmiech był promienny i harmonijny. Przywróć swoje naturalne piękno i ciesz się zdrowym, atrakcyjnym uśmiechem.
  • Doświadczenie profesjonalistów
    W Lardent pracują wykwalifikowani specjaliści z dziedziny stomatologii estetycznej, którzy posiadają bogate doświadczenie w przeprowadzaniu skutecznych i precyzyjnych zabiegów. Możesz być pewien, że Twoje potrzeby będą profesjonalnie zaspokojone.
  • Komfort pacjenta na pierwszym miejscu
    Lardent dba o komfort pacjenta na każdym etapie leczenia. Zastosowane metody i technologie są bezpieczne i skuteczne, a personel medyczny zapewnia opiekę i wsparcie przez cały proces. Odkryj przyjazne i komfortowe środowisko, które umożliwi Ci bezstresowe doświadczenie stomatologiczne.

Licówki pełnoceramiczne

Estetyczna zmiana koloru i kształtu zębów w łuku górnym z wykorzystaniem licówek i koron pełnoceramicznych.

Przed 1Po 1

Bonding

Odbudowa zęba mikrodontycznego za pomocą bondingu.

Przed 2Po 2

Korony pełnoceramiczne

Estetyczna odbudowa zębów z użyciem koron pełnoceramicznych wysokiej klasy.

Przed 3Po 3

Most porcelanowy

Odbudowa braków zębowych w odcinku bocznym za pomocą mostu porcelanowego na podbudowie metalowej.

Przed 4Po 4

Korony pełnoceramiczna

Przebudowa łuku górnego w wykorzystaniem koron pełnoceramicznych.Zmiana koloru i kształtu zębów w części przedniej łuku dolnego przy użyciu wysokoestetycznego materiału kompozytowego.

Przed 5Po 5

Bądź dumny ze swojego uśmiechu!

Wybierz dogodny dla siebie termin i umów się na wizytę.

Cennik

Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna koncentruje się na poprawie estetyki uśmiechu i wyglądu twarzy. Zabiegi umożliwiają skuteczną redukcję przebarwień na powierzchni szkliwa, rozjaśnienie naturalnego koloru zębów oraz precyzyjną korektę ich kształtu.

Wybielanie nakładkowe

1000 zł

Wybielanie laserowe

1400 zł

Wybielanie Prevdent

1750 zł

Wybielanie wewnątrz kanałowe
(martwych zębów)

150 zł
za wizytę

Bonding / Licówka kompozytowa

600 zł

Zobacz cennik Stomatologii estetycznej

Zapraszamy do Centrum Stomatologii i Laryngologii LARDENT w Krakowie na konsultację stomatologiczną oraz wybielanie zębów!

W naszym Centrum Stomatologii i Laryngologii LARDENT Kraków gwarantujemy satysfakcjonujące efekty wybielania zębów przy zastosowaniu trzech profesjonalnych metod. Przyjdź do Centrum Stomatologii i Laryngologii LARDENT. Zapewniamy opiekę doświadczonego lekarza stomatologa. Dbamy o komfort i bezpieczeństwo Pacjenta na każdym etapie leczenia. Serdecznie zapraszamy do naszych gabinetów stomatologicznych.

Umów wizytę Nasze gabinety

FAQ – najczęściej zadawane pytania